INFORMARE!!!

Buna ziua Stimati Parteneri!

Asociația Microregională Țara Făgetului este sprijinită de Fundația EOS - Educating for an Open Society pentru derularea unor activități de incluziune digitală în cadrul proiectului național Împreună în România Digitală.
În acest sens vom organiza sesiuni de instruire pentru dobândirea de competențe digitale, în perioada noiembrie-decembrie 2022.
Locul de desfășurare ales va fi în funcție de numărul participanților dintr-o comună, însă este nevoie de o sală și acces la internet.
Doritorii se pot înscrie atât pe facebook, cât și la adresa de email: leadertarafagetului@yahoo.com sau la telefon 0745574904.

Zilele în care se vor desfășura activitățile sunt: vineri după masa (probabil de la ora 16-17) și sămbătă dimineața (de la ora 10).

Vă rog să diseminați informația, pentru a ajunge la cât mai multe persoane doritoare.

Cu aleasă considerație,
Kneipp-Molnar Annamaria