ANUNT PUBLIC privind dezbaterea publica- „Amenajamentul fondului forestier proprietate publică a comunei Mănăștiur, jud.Timiș, UP I Mănăștiur”

Nr. inreg. 3410/04.10.2022

ANUNȚ PUBLIC PRIVIND DEZBATEREA PUBLICĂ

„COMUNA MĂNĂȘTIUR, titular al planului „Amenajamentul fondului forestier proprietate publică a comunei Mănăștiur, jud.Timiș, UP I Mănăștiur” format din 1 unitate de producție U.P. I Mănăștiur cu suprafața de 102,70 ha, amplasat pe teritoriul jud. Timiș, pe raza UAT Mănăștiur”, anunță publicul interesat asupra audierii publice a  raportului  de mediu care va avea loc în data de 24.11.2022. Prezentarea raportului de mediu se va face incepând  cu ora 15.00 la sediul Primăriei comunei Mănăștiur, str. Principală, nr. 297, loc. Mănăștiur, jud. Timiș.

Autorități participante: Agenția pentru Protecția Mediului Timiş, Consiliul Judeţean Timiș, Direcţia de Sănătate Publică a judetului Timiș, Agentia Naţională a Îmbunătăţirilor Funciare RA – Filiala de Imbunatatiri Funciare Timiş, Garda Națională de Mediu – Comisariatul Judeţean Timiş, A.N. “Apele Române” – Administratia Bazinala de Apa Banat, Directia Silvică Timișoara, ANANP-Serviciul Teritorial Timiș.

Dezbaterea este deschisă publicului interesat.”