ANUNT PUBLIC 2 privind disponibilizarea proiectului de plan și finalizării raportului de mediu-„Amenajamentul fondului forestier proprietate publică a comunei Mănăștiur, jud.Timiș, UP I Mănăștiur”

Nr. inregistrare: 3461/06.10.2022

ANUNȚ PUBLIC

„COMUNA MĂNĂȘTIUR, titular al planului „Amenajamentul fondului forestier proprietate publică a comunei Mănăștiur, jud.Timiș, UP I Mănăștiur” format din 1 unitate de producție U.P. I Mănăștiur cu suprafața de 102,70 ha, amplasat pe teritoriul jud. Timiș, pe raza UAT Mănăștiur”, anunță publicul interesat asupra disponibilizării proiectului de plan și finalizării raportului  de mediu. Consultarea proiectului și a raportului de mediu se poate realiza la sediul Primăriei comunei Mănăștiur, str. Principală, nr. 297, loc. Mănăștiur, jud. Timiș, zilnic intre orele 09-14.

Comentariile și propunerile se vor transmite în scris la sediul proiectantului S.C. PATRIC R.D. SRL Brașov, str. Banciu Axente, nr. 5,  și la sediul APM Timiș, str. Liviu Rebreanu nr. 18-18A, în termen de 45 zile calendaristice  de la apariția anunțului.„